Kontakt os
Skriv til os
Konfigurer din hal
Vælg sprog
MENU

Kontakt os

Eksport salgsafdeling

Danmark + North & East Europe

 

Natalia Tiutiunnyk
flaga gb Flaga Ukrainy polska v2
Export Sales Manager
icon 157358 640  +48 517 391 171
mail 2883236 640 natalia.tiutiunnyk@protan-elmark.pl

Julia Wieczorek
norway 28453 640 flaga gb polska v2

Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 511 626 235
mail 2883236 640 julia.wieczorek@protan-elmark.pl

 

Vladyslava Stadnichenko
Flaga Ukrainy flaga gb polska v2
Export Department Assistant
icon 157358 640  +48 571 209 722
mail 2883236 640 vladyslava.stadnichenko@protan-elmark.pl

South & West Europe + Worldwide

 

Elżbieta Dunowska
flaga gb flaga fr polska v2

Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 504 472 019
mail 2883236 640 ela.dunowska@protan-elmark.pl

Patrycja Smorawińska 
flaga gb polska v2

Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 511 626 261
mail 2883236 640 patrycja.smorawinska@protan-elmark.pl

 

Lita Naukhatska 
Flaga Ukrainy flaga gb polska v2

Export Department Assistant
icon 157358 640  +48 511 626 245
mail 2883236 640 lita.naukhatska@protan-elmark.pl

 

Central Europe

 

Klaudia Rozmiarek
flaga gb chorwacja czechy flaga sk  polska v2
Export Sales Manager
icon 157358 640  +48 503 978 948
mail 2883236 640 klaudia.rozmiarek@protan-elmark.pl

Natalia Skupniewicz
flaga gb polska v2

Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 451 060 396
mail 2883236 640 natalia.skupniewicz@protan-elmark.pl

 

Magdalena Walczak
flaga gb polska v2
Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 507 309 829
mail 2883236 640 magdalena.walczak@protan-elmark.pl

 

 

DACH + Benelux

 

Beata Gajewska
flaga de flaga gb polska v2
Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 512 445 642 / +49 (151) 64029999
mail 2883236 640 beata.gajewska@protan-elmark.pl

Iga Stradomska
flaga de flaga gb polska v2

Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 451 060 398
mail 2883236 640 iga.stradomska@protan-elmark.pl

 

Head of Export Department

 

Marcin Janowski
flaga gb flaga de  polska v2
Export Sales Director
icon 157358 640  +48 660 457 637
mail 2883236 640 marcin.janowski@protan-elmark.pl

 

Kontaktoplysninger

Protan Elmark Sp. z o.o.

T.
+48 61 81 34 523, +48 61 8135-348
NIP
777-305-57-80
KRS
0000307900

Aktiekapital: 6.670.000 PLN
Indtastet i registeret over iværksættere i nationalt domstolsregister ved tingretten i Poznań

mBank kontonummer:
PLN
66 1140 1124 0000 3495 3700 1001
EUR
PL12 1140 1124 0000 3495 3700 1003
GBP
PL55 1140 1124 0000 3495 3700 1005
NOK
PL28 1140 1124 0000 3495 3700 1006
SWIFT
BREXPLPWXXX

Send forespørgsel

Administratoren af dine data er PROTAN ELMARK
KLIK og lær mere om at beskytte dine data.

Ring til os

+48 61 813 45 23

Eller direkte med salgsafdelingen

Marcin Janowski
Eksport salgsdirektør
Klaudia Rozmiarek
Export salgsmanager
Natalia Tiutiunnyk
Export salgsmanager
Magdalena Walczak
Export salgsspecialist
Beata Gajewska
Export salgsspecialist
Elżbieta Dunowska
Export salgsspecialist
Patrycja Smorawińska
Export salgsspecialist
Natalia Skupniewicz
Export salgsspecialist
Julia Wieczorek
Export salgsspecialist
Iga Stradomska
Export salgsspecialist
Lita Naukhatska
Export Department Assistant
Vladyslava Stadnichenko
Export Department Assistant
Dette websted bruger cookies til statistiske, analytiske og markedsføringsmæssige formål, herunder for at undersøge dine interesser.
Du kan specificere betingelserne for opbevaring og adgang til cookies i din browser. Mere