123 Telthaller - Kontakt os - Protan Elmark
Kontakt os
Skriv til os
Konfigurer din hal
Vælg sprog
MENU

Kontakt os

Kontakt os
Ring til os
Kontakt os
Skriv til os

Eksport salgsafdeling

 

South & West Europe + Worldwide

 

Elżbieta Dunowska
flaga gb flaga fr polska v2

Export Sales Manager
icon 157358 640  +48 504 472 019
mail 2883236 640 ela.dunowska@protan-elmark.pl

Patrycja Smorawińska 
flaga gb polska v2

Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 511 626 261
mail 2883236 640 patrycja.smorawinska@protan-elmark.pl

 

Marta Rozmiarek 
flaga gb polska v2

Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 453 673 133
mail 2883236 640 marta.rozmiarek@protan-elmark.pl

 

Central Europe

 

Klaudia Rozmiarek
flaga gb chorwacja czechy flaga sk  polska v2
Export Sales Manager
icon 157358 640  +48 503 978 948
mail 2883236 640 klaudia.rozmiarek@protan-elmark.pl

Natalia Skupniewicz
flaga gb polska v2

Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 451 060 396
mail 2883236 640 natalia.skupniewicz@protan-elmark.pl

 

Magdalena Walczak
flaga gb polska v2
Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 507 309 829
mail 2883236 640 magdalena.walczak@protan-elmark.pl

 

 

DACH + Benelux

 

Julia Wieczorek
norway 28453 640 flaga gb polska v2

Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 511 626 235
mail 2883236 640 julia.wieczorek@protan-elmark.pl

Hanna Majchrowicz 
polska v2 flaga de flaga gb

Export Sales Manager
icon 157358 640  +48 512 445 642
icon 157358 640  +49 151 6402 9999
mail 2883236 640 hanna.majchrowicz@protan-elmark.pl

 

Head of Export Department

 

Marcin Janowski
flaga gb flaga de  polska v2
Export Sales Director
icon 157358 640  +48 660 457 637
mail 2883236 640 marcin.janowski@protan-elmark.pl

 

 

Export Development Manager

 

Agnieszka Wysocka

Agnieszka Wysocka
flaga gb polska v2
Export Development Manager
icon 157358 640  +48 451 060 398
mail 2883236 640 agnieszka.wysocka@protan-elmark.pl

Kontaktoplysninger

Protan Elmark Sp. z o.o.

T.
+48 61 81 34 523, +48 61 8135-348
NIP
777-305-57-80
KRS
0000307900

Aktiekapital: 6.670.000 PLN
Indtastet i registeret over iværksættere i nationalt domstolsregister ved tingretten i Poznań

mBank kontonummer:
PLN
66 1140 1124 0000 3495 3700 1001
EUR
PL12 1140 1124 0000 3495 3700 1003
GBP
PL55 1140 1124 0000 3495 3700 1005
NOK
PL28 1140 1124 0000 3495 3700 1006
SWIFT
BREXPLPWXXX

Send forespørgsel

Administratoren af dine data er PROTAN ELMARK
KLIK og lær mere om at beskytte dine data.
Samtykke til behandling af personoplysninger
Samtykke til kontakt ad elektronisk vej (e-mail)

Ring til os

+48 61 813 45 23

Eller direkte med salgsafdelingen